16.10.2024 19:15
Астон Вилла Arena
1’ Футболісти команди Астон Вилла 1096 розіграли м'яч із центру поля
9’ Андрей Канчельскис не зміг віддати пас! Явний брак техніки
19’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
23’ Команда Chelsee 578 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
27’ Террел Перкин віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Chelsee 578! Видно злагодженість у діях!
30’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Нелли Коровкина не зможе сам піти з поля
31’ Джошуа Бургез головою відбиває м'яч
34’ Яка передача і Керстин Гарефрекес пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
37’ Нелли Коровкина вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
37’ Після легкого удару гравцем Рэкс Бэнкрофт по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
38’ При виконанні кутового удару Омар Барретт несподівано та красиво забиває ГОЛ!
44’ Сильний та точний пас віддав Тодд Кондон і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
49’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Пауло Альмейда чітко вкинув м'яч у гру
58’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Пауло Альмейда
58’ Яка передача і Андрей Канчельскис пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
61’ Після прострільного удару по воротах Владимир Нидергаус рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
61’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Джон Руис і непогано виносить його в центр поля
61’ Террел Перкин зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
64’ І знову Пауло Альмейда віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
73’ Знову м'яч забирає Нелли Коровкина
81’ Керстин Гарефрекес добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
86’ Відмінну передачу віддав Джон Руис, мабуть один із найкращих гравців команди Астон Вилла 1096