16.10.2024 19:15
Сборная Аргентины Arena
1’ Команда Сборная Аргентины 749 розпочала з центру поля
10’ І знову Эхрен Бём віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
14’ Гравець віддає наскрізний пас і Самюэль Этоо у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
16’ Сильний та точний пас віддав Эхрен Бём і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
17’ Небезпечний штрафний удар і Вагнер Прийма легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
19’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Айдар Смагулов віддав пас в нікуди!
29’ Виссарион Цыганов витягає дуже складний удар
36’ Вирджил ван Дейк зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
39’ Ех, Самюэль Этоо... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
40’ Карл Криворучко втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
42’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Карп Иващук забиває приголомшливий м'яч у ворота!
43’ Який незграбний пас віддав Педро Белл і м'ячем заволодів суперник!
48’ Знаменитий гравець Антонайдж Ивкович вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
49’ Небезпечний штрафний удар і Вирджил ван Дейк легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
50’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
57’ Зірвавши контратаку суперника, Вагнер Прийма перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
64’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Никола Жобер не зміг потрапити по воротах!
66’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Никола Жобер
73’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Поділля Хмельницький 593 гра в середині поля
78’ Команда Поділля Хмельницький 593 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
87’ Що ж робить гравець команди Поділля Хмельницький 593, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим