16.10.2024 19:10
FC Lazo Arena
1’ Команда FC Lazo 811 розпочала з центру поля
4’ Виссарион Цыганов легко перехоплює м'яч
14’ Після образи суперника Педро Белл нахабно штовхає його!
17’ Суддя призначає пенальті. Сандер Хеерланд пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
20’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Бьорн Штейнцен
22’ Який незграбний пас віддав Онезифорос Георгиадис і м'ячем заволодів суперник!
29’ Виссарион Цыганов непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
31’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Девид Мази...
35’ Після легкого удару гравцем Бабатанд Бестер по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
38’ Після жахливої помилки захисника Рунако Лесток без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
39’ Сандер Хеерланд добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
45’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Эхрен Бём
52’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Игорь Полещук
56’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Посейдон Костаки
59’ Яка передача і Бабатанд Бестер пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
62’ Що ж робить гравець команди FC Lazo 811, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
67’ Після легкого удару гравцем Эхрен Бём по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
70’ Бриан Мерсье спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
74’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Гатера Кингсон
79’ Игорь Полещук порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
86’ Карл Криворучко втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
87’ Бьорн Штейнцен фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника