16.10.2024 18:45
Поділля Хмельницький Arena
1’ Футболісти команди Поділля Хмельницький 593 розіграли м'яч із центру поля
4’ Після невиразного відбору, атаку почав Карп Иващук
7’ Після прострільного удару по воротах Диего Руи Мачадо рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
9’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
12’ Дааа... Гравець видалений не зміг прийняти пас від свого партнера...
17’ Тэтсуя Накагава відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Фк Киржач 853
19’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Буркан Кусаинов
21’ Знаменитий гравець Кондратий Пономаренко вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
23’ М'яч за межами поля, вкидає Маттиа Марчионни
25’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Иианни Андриканис легко вганяє м'яч у сітку воріт!
28’ Михэли Олах зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
29’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Маттиа Марчионни
32’ Після легкого удару гравцем Герт Бергер по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
39’ Жахливий та неточний пас віддав Шиничи Каэдэ своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
43’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Любосмысл Кармаников
44’ Суддя призначає пенальті. Кондратий Пономаренко пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
47’ Сильний та точний пас віддав Кармыс Сейфуллин і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
55’ Суддя призначає пенальті. Иианни Андриканис пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
56’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
63’ Після невиразного відбору, атаку почав Герт Бергер
73’ Карп Иващук від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
81’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Сандер Хеерланд правильно віддати пас на партнера!
90’ Знову м'яч забирає Вагнер Прийма