16.10.2024 18:37
Фк Киржач Arena
1’ Футболісти команди Фк Киржач 853 розіграли м'яч із центру поля
6’ Команда Фк Киржач 853 спокійно контролює м'яч у середині поля
10’ І знову Иианни Андриканис віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
13’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
18’ І знову Маттиа Марчионни віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
27’ Джошуа Бургез легко перехоплює прострільну передачу
29’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Террел Перкин віддав пас в нікуди!
31’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
41’ Михэли Олах віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Фк Киржач 853! Видно злагодженість у діях!
47’ Дэвин Перкин прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
53’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Омар Барретт віддав пас в нікуди!
56’ Вилмер Грейг зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
59’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Кармыс Сейфуллин
63’ Иианни Андриканис зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
68’ Ех, Маттиа Марчионни... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
69’ Диего Руи Мачадо проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
71’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Кэвин Юр чітко вкинув м'яч у гру
72’ Небезпечний штрафний удар і Шиничи Каэдэ легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
76’ Сильний удар по воротах, але Джошуа Бургез у стрибку легко відбив цей м'яч!
77’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Буркан Кусаинов забиває ГОЛ!
79’ Террел Перкин вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
85’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Вилмер Грейг забиває приголомшливий м'яч у ворота!
89’ Террел Перкин красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Chelsee 578