16.10.2024 18:37
Поділля Хмельницький Arena
1’ Команда Поділля Хмельницький 593 розпочала з центру поля
11’ Григорий Сикорский грамотно грає на виході
17’ Мда... Тидиани Босежюр... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
26’ Жахливий та неточний пас віддав Кента Акияма своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
35’ Який незграбний пас віддав Сандер Хеерланд і м'ячем заволодів суперник!
41’ Гравець віддає наскрізний пас і Игорь Полещук у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
44’ Дааа... Пегазос Канделаки не зміг прийняти пас від свого партнера...
46’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Карп Иващук чітко вкинув м'яч у гру
55’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Аурелио Торричелли
61’ Эхрен Бём втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
61’ Після невиразного відбору, атаку почав Аурелио Торричелли
66’ Вагнер Прийма втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
67’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Сандер Хеерланд
69’ При виконанні кутового удару Григорий Сикорский несподівано та красиво забиває ГОЛ!
71’ Яка передача і Любосмысл Кармаников пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
72’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Хэчиро Исида
75’ При виконанні кутового удару Педро Белл несподівано та красиво забиває ГОЛ!
79’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Трофим Виленский
85’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Эхрен Бём