16.10.2024 16:22
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
4’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Ренату Саншеш
11’ Небезпечний штрафний удар і Кевин Фолланд легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
12’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Ренату Саншеш зробив гарний підкат
15’ Хоакин Фернандес вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
18’ У грубому підкаті Хоакин Фернандес зносить суперника з ніг!
23’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
26’ Гравець Франсишку Консейсау набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
29’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Хоакин Фернандес віддав пас в нікуди!
32’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля
38’ У грубому підкаті Марио Масса зносить суперника з ніг!
45’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Нето вміло забирає м'яч!
49’ Гравець команди ТЕРМИТЫ 944 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Микса Новак отримує попередження
51’ Гравець віддає наскрізний пас і Кевин Фолланд у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
54’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Эдуард Бараненский
56’ Кевин Фолланд вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
65’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Ренату Саншеш
66’ Яка передача і Хуан Бернат пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
67’ Вдало віддав пас Жорже Маццони своєму гравцю!
70’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Имрус Надь
77’ Жорже Маццони прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
79’ У грубому підкаті Франсишку Консейсау зносить суперника з ніг!
80’ Имрус Надь втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
81’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Самуэль Анхель Фортес
86’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!