16.10.2024 16:13
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
10’ Франсишку Консейсау віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099
20’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
22’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Ренату Саншеш
28’ Жорже Маццони точно зіграв головою на партнера по команді!
32’ Сильний та точний пас віддав Франсишку Консейсау і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
34’ Вдало віддав пас Арисзтид Хорти своєму гравцю!
37’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Кевин Фолланд
39’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Блейз Ходкевич зробив гарний підкат
41’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Франсишку Консейсау
44’ Після прострільного удару по воротах Мейсон Маунт рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
47’ Ех, Самир Вейенфельд... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
50’ Сильний удар по воротах, але Бенито Арреги у стрибку легко відбив цей м'яч!
52’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Кевин Фолланд
53’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Хусаин Рокки забиває ГОЛ!
53’ При виконанні кутового удару Данило несподівано та красиво забиває ГОЛ!
54’ Вдало віддав пас Жорже Маццони своєму гравцю!
58’ Жахливий та неточний пас віддав Джанлука Сильвестри своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
61’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Мейсон Маунт забиває приголомшливий м'яч у ворота!
63’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Яго Аспас забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
64’ Ну треба ж! Жорже Маццони віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
73’ Команда cordoba cf 908 спокійно контролює м'яч у середині поля
81’ Бенито Арреги непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
84’ Гравець Мейсон Маунт набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
87’ Яка передача і Грегор Фалькенмайер пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
88’ І знову Кевин Фолланд віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!