16.10.2024 15:57
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
4’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Филиппе Андраде Ферраз правильно віддати пас на партнера!
7’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
9’ Мейсон Маунт добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
17’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
22’ Ренату Саншеш вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
32’ Після образи суперника Жорже Маццони нахабно штовхає його!
37’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Филиппе Андраде Ферраз і непогано виносить його в центр поля
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
46’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Нето вміло забирає м'яч!
48’ Суддя призначає пенальті. Яго Аспас пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
50’ Шикарний аут та м'яч вкине Рубен де Вит
54’ Команда Fc RealMadrid 1099 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
60’ Гравець віддає наскрізний пас і Филиппе Андраде Ферраз у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
64’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Амин Харит
72’ Гравець віддає наскрізний пас і Рубен де Вит у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
74’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Факундо Кейрос
76’ Филиппе Андраде Ферраз втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
78’ Ренату Саншеш проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
81’ Хоакин Фернандес порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
89’ Команда Fc RealMadrid 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля