16.10.2024 15:49
Сборная Аргентины Arena
1’ Команда Сборная Аргентины 749 розпочала з центру поля
11’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля
18’ Після проходження флангом Франсишку Консейсау віддав точну передачу на протилежний фланг
21’ Ренату Саншеш на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
29’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Джордж Веа
31’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
32’ Після прострільного удару по воротах Сезар Рейя рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
39’ Суддя призначає пенальті. Стьюарт Форестер пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
40’ Сезар Рейя красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Fc RealMadrid 1099
40’ Никола Жобер проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
48’ Никола Жобер порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
56’ Стьюарт Форестер спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
59’ Гравець Кевин Фолланд набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
62’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Сезар Рейя отримує попередження
65’ Після проходження флангом Деян Станкович віддав точну передачу на протилежний фланг
74’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
84’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Сезар Рейя і непогано виносить його в центр поля
90’ Після прострільного удару по воротах Ренату Саншеш рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
91’ Сильний удар по воротах, але Хосе Луис Чилаверт у стрибку легко відбив цей м'яч!