16.10.2024 15:41
Arezona Arena
1’ Футболісти команди Arezona 828 розіграли м'яч із центру поля
3’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Кевин Фолланд легко вганяє м'яч у сітку воріт!
3’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
7’ Симонайдс Караманлис грамотно грає на виході
14’ Кевин Фолланд фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
19’ Після проходження флангом Рубен де Вит віддав точну передачу на протилежний фланг
23’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Мефодий Дятлов
25’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
27’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Вадим Коробьин
29’ Гравець видалений віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Arezona 828! Видно злагодженість у діях!
34’ Після жахливої помилки захисника Яго Аспас без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
34’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Зэофанес Венизелос віддав пас в нікуди!
39’ Дааа... Ренату Саншеш не зміг прийняти пас від свого партнера...
47’ Ех, Ренату Саншеш... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
51’ Гравець видалений вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
59’ Нето непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
63’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Станимир Дриженко прикривається руками, медики вже поспішають...
65’ Жахливий та неточний пас віддав Мейсон Маунт своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
75’ Ех, Вадим Коробьин... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
78’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Зэофанес Венизелос правильно віддати пас на партнера!
82’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Светозар Белкин...
90’ Данило прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах