16.10.2024 15:32
Інгулець Arena
1’ Футболісти команди Інгулець 1099 розіграли м'яч із центру поля
4’ У грубому підкаті Назарбай Мустафин зносить суперника з ніг!
6’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
16’ Климент Юшкевич практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
20’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Франсишку Консейсау не зміг потрапити по воротах!
23’ Ренату Саншеш від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
32’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Назарбай Мустафин чітко вкинув м'яч у гру
39’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Джесси Лингард
48’ Зірвавши контратаку суперника, Мигель Бельман перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
52’ У грубому підкаті Назарбай Мустафин зносить суперника з ніг!
54’ Після прострільного удару по воротах Мейсон Маунт рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
61’ Вправно перехоплює м'яч Станимир Дриженко
71’ Вправно перехоплює м'яч Климент Юшкевич
79’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Стьюарт Форестер забиває ГОЛ!
81’ Климент Юшкевич неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
86’ Після легкого удару гравцем Мейсон Маунт по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
88’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Филиппе Андраде Ферраз правильно віддати пас на партнера!