16.10.2024 15:15
Realton Arena
1’ Команда Realton 1099 розпочала з центру поля
7’ Який незграбний пас віддав Даниэль Ромеу і м'ячем заволодів суперник!
15’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Иван Стоянов зробив гарний підкат
17’ Команда Fc Monako 542 спокійно контролює м'яч у середині поля
26’ Александр Лобанов грамотно грає на виході
26’ Яка передача і Жан-Мари Бонер пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
31’ Марсель Давид практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
36’ Педер Людвигсен прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
41’ Орельен Лавуа головою відбиває м'яч
46’ Після легкого удару гравцем Иван Стоянов по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
46’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Марсель Давид забиває ГОЛ!
46’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
50’ Марсель Давид зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
50’ Никиас Параскевопулос порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
55’ Після проходження флангом Гари Брюне віддав точну передачу на протилежний фланг
60’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Хавьер Фернандес Анунсиатта
66’ При виконанні кутового удару Фининьо несподівано та красиво забиває ГОЛ!
69’ Никиас Параскевопулос відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Realton 1099
70’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
75’ При виконанні кутового удару Мэса Огасавара несподівано та красиво забиває ГОЛ!
80’ Гари Брюне практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
85’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Габен Ларок
89’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Манар Сланов забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!