16.10.2024 14:54
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
9’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Рубен де Вит
13’ Відібравши м'яч, Арисзтид Хорти віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
17’ Душан Влахович зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
19’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Хуан Бернат не зможе сам піти з поля
21’ Ну треба ж! Стьюарт Форестер віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
23’ Костаниллья Борнес головою відбиває м'яч
28’ Дааа... Джован Михайлович не зміг прийняти пас від свого партнера...
36’ Відмінну передачу віддав Грегор Фалькенмайер, мабуть один із найкращих гравців команди cordoba cf 908
36’ Суддя призначає пенальті. Флориан Пти пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
39’ Команда Fc RealMadrid 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля
44’ Команда Fc RealMadrid 1099 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
48’ Зірвавши контратаку суперника, Душан Влахович перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
56’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Мейсон Маунт легко вганяє м'яч у сітку воріт!
58’ Франсишку Консейсау спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
65’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Рубен де Вит
67’ Грегор Фалькенмайер прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
76’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Грегор Фалькенмайер
77’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Рубен де Вит забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
79’ Після тонкої передачі м'яч отримує Грегор Фалькенмайер
81’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Душан Влахович
82’ Яка передача і Маркиньос пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
88’ Ренцо Рота красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди cordoba cf 908
90’ Маркиньос відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc RealMadrid 1099