ВСЧ

16.10.2024 14:10
Zvyaghel Arena
1’ Команда Zvyaghel 1054 розпочала з центру поля
5’ Владислав Кабаев вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
13’ Антони Рамальетс показує найвищу техніку воротарської майстерності
17’ Владислав Кабаев віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Zvyaghel 1054
25’ Гравець Артем Фаворов набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
28’ При виконанні кутового удару Деукалайон Ксенакис несподівано та красиво забиває ГОЛ!
31’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Тим ван Реммерсваал забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
35’ Сергей Родионов спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
39’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
45’ Жедсон Фернандеш спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
45’ А ось і довгоочікувана перерва в матчі
47’ Після прострільного удару по воротах Карлос Клерк рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
49’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Жедсон Фернандеш забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
50’ Хайтам Ассири точно зіграв головою на партнера по команді!
57’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
58’ Даниэль Шваб проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
61’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Дэнни Уэлбек віддав пас в нікуди!
71’ Карлос Клерк порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
81’ Александр Рыбка головою відбиває м'яч
85’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Жедсон Фернандеш