16.10.2024 12:08
Zvyaghel Arena
1’ Команда Zvyaghel 1057 розпочала з центру поля
2’ Жедсон Фернандеш зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
7’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
11’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Артем Фаворов легко вганяє м'яч у сітку воріт!
13’ Жахливий та неточний пас віддав Адам Игве своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
13’ Суддя призначає пенальті. Жедсон Фернандеш пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
22’ Сильний удар по воротах, але Александр Рыбка у стрибку легко відбив цей м'яч!
25’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Арман Лефевр
26’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Артем Фаворов легко вганяє м'яч у сітку воріт!
33’ Валентино Степчич подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
35’ Яка передача і Душко Дукич пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
39’ Бруно Лино порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
40’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Марлон забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
41’ Александр Рыбка показує найвищу техніку воротарської майстерності
45’ Після жахливої помилки захисника Никоря Фурнье без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
51’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Гари Брюне...
55’ Сильний та точний пас віддав Хайтам Ассири і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
57’ Гравець Валентино Степчич набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
57’ Після легкого удару гравцем Душко Дукич по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
58’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Валентино Степчич не зможе сам піти з поля
65’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Владислав Кабаев правильно віддати пас на партнера!
66’ При спробі обійти суперника гравець Марлон підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
67’ І знову Габен Ларок віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
74’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гари Брюне
74’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Манор Соломон забиває ГОЛ!
79’ Команда Fc Monako 542 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
81’ Манар Сланов від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
86’ Валентино Степчич практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!