16.10.2024 11:40
Ukrainets Arena
1’ Команда Ukrainets 805 розпочала з центру поля
6’ Ех, Стефано Буоно... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
8’ Рубен де Вит неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
8’ Финн Холанн зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
18’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Стефано Буоно
24’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
29’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Ветле Ланг
36’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
39’ Вениамин Бирюков красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Ukrainets 805
39’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Доминик Жицкий забиває приголомшливий м'яч у ворота!
42’ Після невиразного відбору, атаку почав Барлас Набиев
44’ Даниал Абуталипов легко перехоплює прострільну передачу
47’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Массимо Фортин
51’ Яка передача і Маркиньос пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
55’ Який незграбний пас віддав Финн Холанн і м'ячем заволодів суперник!
57’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Ukrainets 805 гра в середині поля
63’ Після легкого удару гравцем Рубен де Вит по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
67’ Душан Влахович прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
72’ М'яч за межами поля, вкидає Массимо Фортин
80’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
84’ Даниал Абуталипов легко перехоплює м'яч
87’ Сильний та точний пас віддав Мейсон Маунт і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
89’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Хуан Бернат забиває ГОЛ!