16.10.2024 11:31
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
8’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Руди Хоек чітко вкинув м'яч у гру
14’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Руди Хоек
16’ Після прострільного удару по воротах Кайыргали Кетебаев рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
19’ Ну треба ж! Афраний Макаров віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
25’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
26’ Гравець віддає наскрізний пас і Кайыргали Кетебаев у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
34’ Боротьба за м'яч у повітрі і Джетт Белл буквально лягає на спину опонента!
36’ Гравець віддає наскрізний пас і Рубен де Вит у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
38’ Жюльен Дюбуа втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
38’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Нето вміло забирає м'яч!
42’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Маркиньос забиває ГОЛ!
47’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
53’ Хуан Бернат зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
55’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Хуан Бернат забиває ГОЛ!
57’ Знову м'яч забирає Шинджи Кондо
60’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
62’ Шикарний аут та м'яч вкине Душан Влахович
70’ І знову Руди Хоек віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
72’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
82’ Нето показує найвищу техніку воротарської майстерності
84’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
87’ Нето легко перехоплює прострільну передачу