16.10.2024 11:23
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
4’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Счеосни Новак вміло забирає м'яч!
7’ Мда... Хоакин Фернандес... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
11’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
13’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Мейсон Маунт
15’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Ясуши Аоки
23’ Франсишку Консейсау фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
23’ Ренату Саншеш втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
26’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Ренату Саншеш
30’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
40’ Сильний удар по воротах, але Нето у стрибку легко відбив цей м'яч!
43’ Нгози Анкетиль вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
45’ Знову м'яч забирає Самуэль ла Сасси
47’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Сид Фогт забиває ГОЛ!
51’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Мейсон Маунт правильно віддати пас на партнера!
55’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Хоакин Фернандес отримав сильну травму
56’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Франсишку Консейсау
66’ І знову Рикардо Верхувен віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
68’ Дааа... Штефан де Риддер не зміг прийняти пас від свого партнера...
70’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
75’ Ну треба ж! Самуэль ла Сасси віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
77’ Після легкого удару гравцем Хуан Бернат по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
78’ Після образи суперника Сулислав Голуховский нахабно штовхає його!
82’ Після жахливої помилки захисника Мейсон Маунт без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
87’ М'яч за межами поля, вкидає Мейсон Маунт