16.10.2024 10:52
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
10’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Кевин Фолланд
18’ Після жахливої помилки захисника Яго Аспас без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
18’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Мейсон Маунт
25’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Яго Аспас
35’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Душан Влахович
38’ Гравець віддає наскрізний пас і Кинизела Манджек у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
39’ Нето на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
48’ Хоакин Фернандес прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
55’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Франсишку Консейсау
61’ Який незграбний пас віддав Нурсултан Косанов і м'ячем заволодів суперник!
65’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Хоакин Фернандес забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
67’ Кевин Фолланд фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
71’ Після легкого удару гравцем Фредерик Хандшух по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
77’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Кэйафас Полицеймако
80’ Гравець віддає наскрізний пас і Яго Аспас у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
83’ Кинизела Манджек неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
93’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Кинизела Манджек