16.10.2024 10:43
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
5’ Сильний та точний пас віддав Коджи Минами і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
7’ Ренату Саншеш зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
11’ Коджи Минами не зміг віддати пас! Явний брак техніки
16’ Суддя призначає пенальті. Душан Влахович пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
17’ Який незграбний пас віддав Фердинанд Быстрицкий і м'ячем заволодів суперник!
25’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Ренату Саншеш
27’ Після жахливої помилки захисника Кевин Фолланд без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
32’ Али Гертляйн прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
42’ Відібравши м'яч, Ренату Саншеш віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
48’ Зірвавши контратаку суперника, Коджи Минами перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
54’ Відібравши м'яч, Франсишку Консейсау віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
56’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Донат Бойяи
57’ М'ячем у голову отримує Данило. Сподіваємось все обійдеться...
59’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Хараль Сантегоетс правильно віддати пас на партнера!
62’ Сильний та точний пас віддав Франсишку Консейсау і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
72’ Сильний та точний пас віддав Фердинанд Быстрицкий і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
75’ Маркиньос проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
80’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Ренату Саншеш...
90’ Відмінну передачу віддав Фердинанд Быстрицкий, мабуть один із найкращих гравців команди PREMIUM 909