16.10.2024 10:13
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
2’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Лукман Аруна забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
2’ Після жахливої помилки захисника Стина Блакстениус без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
4’ Боротьба за м'яч у повітрі і Деукалайон Ксенакис буквально лягає на спину опонента!
8’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
17’ Стина Блакстениус проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
22’ Джованни Симеоне практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
29’ Раимофф неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
32’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Дмитрий Лягин
35’ І знову Юрген Альтхаус віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
42’ Карлос Клерк фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
49’ Команда Quva FC 1492 спокійно контролює м'яч у середині поля
58’ Антони Рамальетс витягає дуже складний удар
62’ Ех, Юрген Альтхаус... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
68’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Сергей Родионов
76’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Дмитрий Лягин
82’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
86’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Лукман Аруна зробив гарний підкат
88’ Деукалайон Ксенакис втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку