16.10.2024 10:12
Балтика Arena
1’ Команда Балтика 1421 розпочала з центру поля
7’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Деукалайон Ксенакис
13’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Анжело Габриэль не зміг потрапити по воротах!
17’ Гравець команди Quva FC 1492 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Халид Булахруз отримує попередження
18’ Дааа... Дуду не зміг прийняти пас від свого партнера...
25’ Антони Рамальетс непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
28’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Михаил Прокопьев забиває ГОЛ!
34’ Тим ван Реммерсваал порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
41’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Лукман Аруна віддав пас в нікуди!
43’ Александр Кокорин прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
51’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
55’ Деукалайон Ксенакис прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
63’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Дуду
69’ Знаменитий гравець Александр Кокорин вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
73’ Жахливий та неточний пас віддав Михаил Прокопьев своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
78’ Лукас Соуза спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
83’ Гравець віддає наскрізний пас і Александр Кокорин у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
88’ Шикарний аут та м'яч вкине Лукман Аруна