16.10.2024 10:04
Azure Dragon Arena
1’ Команда Azure Dragon 1232 розпочала з центру поля
7’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1492 гра в середині поля
10’ Антон Тартыгин легко перехоплює прострільну передачу
12’ Суддя призначає пенальті. Даниэль Шваб пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
16’ Відмінну передачу віддав Леннерт Нильсен, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1492
16’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Халид Булахруз забиває ГОЛ!
20’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Деукалайон Ксенакис забиває приголомшливий м'яч у ворота!
24’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Тим ван Реммерсваал забиває приголомшливий м'яч у ворота!
26’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
28’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Андрей Алешин
35’ Лукман Аруна красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1492
41’ Що ж робить гравець команди Azure Dragon 1232, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
51’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Александр Ташаев
57’ Антони Рамальетс легко перехоплює м'яч
61’ Команда Azure Dragon 1232 спокійно контролює м'яч у середині поля
69’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
78’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Олег Алейник
80’ Александр Ташаев порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
86’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Олег Алейник
89’ Яка передача і Андрей Алешин пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!