16.10.2024 09:56
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
4’ Вук Гак вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
14’ Після проходження флангом Карлос Клерк віддав точну передачу на протилежний фланг
18’ І знову Гуннар Келлер віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
22’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Сергей Родионов і непогано виносить його в центр поля
29’ Сергей Родионов від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
32’ Иоан Тимощук порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
34’ Після легкого удару гравцем Лукман Аруна по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
35’ Деукалайон Ксенакис у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
36’ Раимофф зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
39’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
40’ Після прострільного удару по воротах Леннерт Нильсен рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
45’ Слэволджуб Милутинович зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
46’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Слэволджуб Милутинович правильно віддати пас на партнера!
56’ Сергей Родионов подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
60’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Тим ван Реммерсваал забиває ГОЛ!
66’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
68’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Иоан Тимощук
73’ М'ячем заволодів Стевэн Гак, але несподівано тут же його втратив!
78’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Иоан Тимощук
83’ Який незграбний пас віддав Иоан Тимощук і м'ячем заволодів суперник!
87’ Після прострільного удару по воротах Деукалайон Ксенакис рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
89’ Стевэн Гак вдало навісив у штрафний майданчик суперника!