16.10.2024 09:52
Сборная Аргентины Arena
1’ Команда Сборная Аргентины 749 розпочала з центру поля
8’ Хуан Бернат красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Fc RealMadrid 1099
9’ При виконанні кутового удару Никола Жобер несподівано та красиво забиває ГОЛ!
10’ Вдало віддав пас Яго Аспас своєму гравцю!
15’ Самюэль Этоо порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
25’ Джордж Веа вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
29’ Джордж Веа не зміг віддати пас! Явний брак техніки
38’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
39’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Душан Влахович забиває ГОЛ!
42’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Атабек Рыскулов
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
47’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Атабек Рыскулов
57’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
67’ Яго Аспас віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099! Видно злагодженість у діях!
73’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Никола Жобер
81’ Знаменитий гравець Пшемисл Долецкий вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
83’ Сильний та точний пас віддав Никола Жобер і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
84’ Гравець віддає наскрізний пас і Яго Аспас у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
89’ Після жахливої помилки захисника Хоакин Фернандес без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
90’ Хуан Бернат у своєму штрафному затримує суперника за футболку!