16.10.2024 09:34
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
10’ Ну треба ж! Дивок Ориги віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
12’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Миралем Пьянич не зміг потрапити по воротах!
19’ Франсишку Консейсау фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
20’ При виконанні кутового удару Мейсон Маунт несподівано та красиво забиває ГОЛ!
29’ Рики Пуч від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
38’ Иван Перишич порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
42’ Рики Пуч відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Альянс 1222
47’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Хуан Бернат отримує попередження
47’ Хоакин Фернандес порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
52’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Маркиньос
61’ Гравець віддає наскрізний пас і Хуан Бернат у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
61’ Після образи суперника Дивок Ориги нахабно штовхає його!
62’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Иван Перишич не зміг залишити поле без допомоги медиків
64’ Тэмми Абрахам порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
67’ Команда Fc RealMadrid 1099 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
71’ Нето легко перехоплює м'яч
74’ Иван Перишич вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
83’ Нето грамотно грає на виході
93’ Дивок Ориги подав кутовий точно на голову своєму гравцю!