16.10.2024 09:26
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
8’ Лукман Аруна порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
10’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Леннерт Нильсен
12’ Після проходження флангом Владислава Крачок віддав точну передачу на протилежний фланг
16’ Після проходження флангом Деукалайон Ксенакис віддав точну передачу на протилежний фланг
25’ Владислава Крачок подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
25’ Лукман Аруна втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
34’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Пак Чи Сон і непогано виносить його в центр поля
41’ Відмінну передачу віддав Сандро Рамирес, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1492
47’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Карлос Клерк
53’ Владимир Костевич віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди FcKharkiv 1495! Видно злагодженість у діях!
61’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
70’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
71’ Дааа... Владислава Крачок не зміг прийняти пас від свого партнера...
74’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Сергей Родионов легко вганяє м'яч у сітку воріт!
75’ Артем Кичак легко перехоплює прострільну передачу
83’ У грубому підкаті Пауло Ванчопе зносить суперника з ніг!
87’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Пак Чи Сон
88’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!