16.10.2024 09:26
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
3’ Леннерт Нильсен проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
10’ Команда Urbetevere 1800 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
12’ Знаменитий гравець Евгений Опанасенко вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
20’ Деукалайон Ксенакис спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
27’ Иван Савчак фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
37’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Михайло Савчак
42’ Антони Рамальетс головою відбиває м'яч
44’ Гравець віддає наскрізний пас і Михайло Савчак у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
49’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Лукман Аруна
57’ Команда Quva FC 1492 спокійно контролює м'яч у середині поля
59’ Відмінну передачу віддав Маттео Скоццарелла, мабуть один із найкращих гравців команди Urbetevere 1800
68’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Иван Савчак
74’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Роберто Гальярдини
76’ Небезпечний штрафний удар і Иван Савчак легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
79’ Відмінну передачу віддав Энцо Мареска, мабуть один із найкращих гравців команди Urbetevere 1800
85’ Після жахливої помилки захисника Иван Савчак без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
89’ Гравець Леннерт Нильсен набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!