16.10.2024 09:17
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
2’ Гравець команди Реал Мадрид 1484 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Рияд Марез отримує попередження
5’ Деукалайон Ксенакис неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
11’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
19’ Гари Паллистер вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
28’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Тим ван Реммерсваал віддав пас в нікуди!
31’ Хосе Энрике зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
34’ Гравець віддає наскрізний пас і Раимофф у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
35’ Леннерт Нильсен порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
35’ Небезпечний штрафний удар і Филиппо Индзаги легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
43’ Вправно перехоплює м'яч Джамал Мусиала
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
50’ Сильний та точний пас віддав Пауло Дибала і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
56’ Сильний та точний пас віддав Леннерт Нильсен і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
64’ Що ж робить гравець команди Реал Мадрид 1484, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
65’ Суддя призначає пенальті. Тим ван Реммерсваал пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
72’ Сильний та точний пас віддав Джамал Мусиала і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
73’ Жорсткий підкат та футболіст Раимофф падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
81’ У грубому підкаті Рияд Марез зносить суперника з ніг!
84’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Леннерт Нильсен
86’ Деукалайон Ксенакис точно зіграв головою на партнера по команді!