16.10.2024 06:27
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
3’ Халид Булахруз порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
6’ Після прострільного удару по воротах Штефан Эффенберг рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
7’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Артем Ситало зробив гарний підкат
9’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
12’ Після легкого удару гравцем Раимофф по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
17’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Олег Скорпион
19’ Ну треба ж! Гулжигит Алыкулов віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
27’ Після проходження флангом Гулжигит Алыкулов віддав точну передачу на протилежний фланг
31’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Штефан Эффенберг правильно віддати пас на партнера!
37’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Левент Кишш
41’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
43’ Рафаэль Чихос на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
49’ Гулжигит Алыкулов вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
56’ Артем Ситало красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди FC DORDOI 1557
58’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
63’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
71’ Михэйло Вучинич легко перехоплює прострільну передачу
73’ Антон Землянухин проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
79’ Антон Землянухин віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
89’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!