16.10.2024 05:38
Манчестер Arena
1’ Команда Манчестер 1657 розпочала з центру поля
10’ Знаменитий гравець Лукман Аруна вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
10’ Вдало віддав пас Сергей Родионов своєму гравцю!
12’ Тим ван Реммерсваал точно зіграв головою на партнера по команді!
13’ Раимофф відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1492
16’ Гравець Леннерт Нильсен набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
20’ Що ж робить гравець команди Манчестер 1657, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
23’ Хавьер Эрнандес відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Манчестер 1657
27’ Лукман Аруна віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
34’ Деукалайон Ксенакис від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
39’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Димитр Бербатов
40’ Яка передача і Деукалайон Ксенакис пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
41’ Зірвавши контратаку суперника, Димитр Бербатов перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
46’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Карлос Клерк
51’ Після невиразного відбору, атаку почав Леннерт Нильсен
60’ Вдало віддав пас Деукалайон Ксенакис своєму гравцю!
68’ Небезпечний штрафний удар і Тим ван Реммерсваал легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
69’ Дааа... Даниэль Шваб не зміг прийняти пас від свого партнера...
76’ При виконанні кутового удару Димитр Бербатов несподівано та красиво забиває ГОЛ!
77’ Даррен Флетчер не зміг віддати пас! Явний брак техніки
82’ Боротьба за м'яч у повітрі і Даррен Флетчер буквально лягає на спину опонента!
86’ Відібравши м'яч, Лукман Аруна віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю