16.10.2024 05:03
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
10’ Після легкого удару гравцем Массимо Амброзини по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
11’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Антонио Ди Натале
20’ Ну треба ж! Раимофф віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
24’ Ех, Даниеле Де Росси... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
28’ Карлос Клерк зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
31’ Джанлуиджи Буффон легко перехоплює прострільну передачу
35’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Даниеле Де Росси
44’ Раимофф подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
51’ Після легкого удару гравцем Мауро Каморанези по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
54’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Раимофф
56’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Массимо Амброзини
60’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
62’ Жахливий та неточний пас віддав Тим ван Реммерсваал своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
69’ Деукалайон Ксенакис у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
73’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Массимо Амброзини забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
76’ Що ж робить гравець команди Сборная Италия 1402, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
82’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Дженнаро Гаттузо
90’ Зірвавши контратаку суперника, Раимофф перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю