16.10.2024 05:01
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
9’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Деукалайон Ксенакис
18’ Екатерина Севастьянова порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
20’ Константин Зырянов витягає дуже складний удар
21’ Після прострільного удару по воротах Витиньо рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
26’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Витиньо чітко вкинув м'яч у гру
28’ Раимофф порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
33’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Павел Погребняк чітко вкинув м'яч у гру
40’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Павел Погребняк забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
43’ Раимофф спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
52’ Екатерина Севастьянова вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
59’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Талиска чітко вкинув м'яч у гру
69’ Леннерт Нильсен від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
74’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Раимофф забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
75’ М'ячем заволодів Павел Погребняк, але несподівано тут же його втратив!
82’ М'яч за межами поля, вкидає Сергей Родионов
88’ Мда... Павел Погребняк... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
88’ Габриэл Магальяэс проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!