16.10.2024 05:00
FC DORDOI Arena
1’ Команда FC DORDOI 1557 розпочала з центру поля
8’ Деукалайон Ксенакис неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
16’ Сильний удар по воротах, але Катерина Самсон у стрибку легко відбив цей м'яч!
26’ Лукман Аруна добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
33’ Боипузо Дешан втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
36’ М'ячем заволодів Иво Чеккини, але несподівано тут же його втратив!
41’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Рафаэль Чихос забиває приголомшливий м'яч у ворота!
42’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Иво Чеккини віддав пас в нікуди!
42’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Олег Скорпион забиває приголомшливий м'яч у ворота!
46’ Олег Скорпион на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
52’ Леннерт Нильсен вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
54’ Антони Рамальетс важко ловить м'яч
60’ Тим ван Реммерсваал добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
62’ Гулжигит Алыкулов вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
72’ Що ж робить гравець команди FC DORDOI 1557, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
78’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
80’ Катерина Самсон показує найвищу техніку воротарської майстерності
84’ М'ячем заволодів Гулжигит Алыкулов, але несподівано тут же його втратив!
88’ Жорсткий підкат та футболіст Олег Скорпион падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
92’ Штефан Эффенберг практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!