16.10.2024 02:59
ВЕРДЕР Arena
1’ Команда ВЕРДЕР 1847 розпочала з центру поля
11’ Карлос Клерк точно зіграв головою на партнера по команді!
14’ Яка передача і Рани Хедира пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
17’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Леннерт Нильсен
21’ Томас Метцнер непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
25’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Андреас Хинкель легко вганяє м'яч у сітку воріт!
29’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Йенс Леманн
32’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Халид Булахруз не зміг потрапити по воротах!
35’ Жорсткий підкат та футболіст Флориан Нойхаус падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
39’ Халид Булахруз зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
40’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Тим ван Реммерсваал
43’ М'ячем заволодів Деукалайон Ксенакис, але несподівано тут же його втратив!
45’ М'ячем заволодів Леннерт Нильсен, але несподівано тут же його втратив!
50’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Тим ван Реммерсваал легко вганяє м'яч у сітку воріт!
54’ Вдало віддав пас Лукман Аруна своєму гравцю!
60’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Оливер Кирх
62’ Після жахливої помилки захисника Тим ван Реммерсваал без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
69’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
73’ Знову м'яч забирає Юлиан Вайгль
81’ Після невиразного відбору, атаку почав Оливер Кирх
83’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Андре Хан
88’ Томас Метцнер важко ловить м'яч