16.10.2024 02:59
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
8’ Лукман Аруна проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
18’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Карлос Клерк
21’ При виконанні кутового удару Лукман Аруна несподівано та красиво забиває ГОЛ!
24’ М'ячем у голову отримує Халид Булахруз. Сподіваємось все обійдеться...
25’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
26’ Небезпечний штрафний удар і Сергей Родионов легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
30’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
33’ Боротьба за м'яч у повітрі і Леннерт Нильсен буквально лягає на спину опонента!
35’ Гравець віддає наскрізний пас і Сергей Родионов у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
37’ Лукман Аруна вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
45’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Рахим Стерлинг
50’ Яка передача і Тим ван Реммерсваал пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
52’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Александр Головин
54’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Сергей Родионов і непогано виносить його в центр поля
60’ Тим ван Реммерсваал на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
66’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Лукман Аруна віддав пас в нікуди!
66’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Сергей Родионов легко вганяє м'яч у сітку воріт!
69’ М'ячем у голову отримує Раимофф. Сподіваємось все обійдеться...
72’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
76’ І знову Рахим Стерлинг віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
85’ Рахим Стерлинг у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
89’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Леннерт Нильсен легко вганяє м'яч у сітку воріт!