16.10.2024 02:49
Urbetevere Arena
1’ Команда Urbetevere 1800 розпочала з центру поля
9’ Знаменитий гравець Эмерсон Палмери вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
10’ Шикарний аут та м'яч вкине Маттео Скоццарелла
15’ І знову Евгений Опанасенко віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
20’ Зірвавши контратаку суперника, Маттео Скоццарелла перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
24’ Ех, Левент Кишш... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
34’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
41’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гонсалу Рамуш правильно віддати пас на партнера!
50’ Ех, Бруно Араухо... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
59’ Левент Кишш точно зіграв головою на партнера по команді!
66’ Після тонкої передачі м'яч отримує Маттео Скоццарелла
69’ Жахливий та неточний пас віддав Педро Уго Аморим своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
72’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Левент Кишш легко вганяє м'яч у сітку воріт!
74’ Яка передача і Гонсалу Рамуш пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
75’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Гонсалу Рамуш зробив гарний підкат
82’ Энцо Мареска від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
84’ Евгений Опанасенко практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
86’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Гонсалу Рамуш