16.10.2024 02:40
Сборная Колумбии Arena
1’ Команда Сборная Колумбии 1437 розпочала з центру поля
11’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Карлос Клерк
16’ Небезпечний штрафний удар і Раимофф легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
20’ Тим ван Реммерсваал красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1492
21’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
23’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Карлос Клерк забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
27’ Гравець віддає наскрізний пас і Даниэль Шваб у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
28’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
32’ Після прострільного удару по воротах Леннерт Нильсен рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
33’ При спробі обійти суперника гравець Раимофф підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
37’ Карлос Клерк вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
44’ Жахливий та неточний пас віддав Лукман Аруна своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
45’ А ось і довгоочікувана перерва в матчі
48’ Сергей Родионов віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1492! Видно злагодженість у діях!
56’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Хамес Родригес
57’ При спробі обійти суперника гравець Халид Булахруз підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
61’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1492, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
61’ Жорсткий підкат та футболіст Лукман Аруна падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
66’ Рене Игита показує найвищу техніку воротарської майстерності
69’ Рене Игита важко ловить м'яч
71’ Тим ван Реммерсваал віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
74’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1492
75’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Карлос Клерк забиває приголомшливий м'яч у ворота!
75’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Лукман Аруна
77’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Лукман Аруна віддав пас в нікуди!
87’ Деукалайон Ксенакис спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!