16.10.2024 02:36
Сборная Уругвая Arena
1’ Футболісти команди Сборная Уругвая 1294 розіграли м'яч із центру поля
6’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Родриго Бентанкур
9’ Ех, Деукалайон Ксенакис... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
14’ При виконанні кутового удару Лукман Аруна несподівано та красиво забиває ГОЛ!
19’ Зірвавши контратаку суперника, Деукалайон Ксенакис перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
22’ Після образи суперника Луис Суарес нахабно штовхає його!
32’ Матиас Весино вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
38’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Диего Форлан забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
40’ І з м'ячем Деукалайон Ксенакис після ідеального підкату
43’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Матиас Весино
47’ Левент Кишш подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
51’ При виконанні кутового удару Бруно Араухо несподівано та красиво забиває ГОЛ!
53’ Ех, Сандро Рамирес... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
56’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Леннерт Нильсен не зміг залишити поле без допомоги медиків
56’ Родриго Бентанкур фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
60’ Після легкого удару гравцем Норайо Кита по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
61’ Команда Сборная Уругвая 1294 спокійно контролює м'яч у середині поля
64’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Деукалайон Ксенакис легко вганяє м'яч у сітку воріт!
66’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Деукалайон Ксенакис забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
71’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
71’ Гравець команди Сборная Уругвая 1294 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Диего Форлан отримує попередження
80’ Ну треба ж! Леннерт Нильсен віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
85’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Пров Зямкин отримав сильну травму
88’ Який незграбний пас віддав Родриго Бентанкур і м'ячем заволодів суперник!