16.10.2024 02:28
Сборная Италия Arena
1’ Футболісти команди Сборная Италия 1402 розіграли м'яч із центру поля
5’ Після жахливої помилки захисника Тим ван Реммерсваал без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
7’ Після жахливої помилки захисника Дэннис Ячин без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
10’ Дэннис Ячин віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1492
12’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
14’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
16’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Антонио Ди Натале
22’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Алессандро Неста правильно віддати пас на партнера!
27’ Леннерт Нильсен красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1492
29’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Чиро Иммобиле
37’ Після легкого удару гравцем Педро Уго Аморим по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
39’ Гравець Антонио Ди Натале набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
49’ Карлос Клерк віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1492
57’ Алессандро Неста зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
58’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Дэннис Ячин
62’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
64’ Який незграбний пас віддав Тим ван Реммерсваал і м'ячем заволодів суперник!
68’ Даниеле Де Росси практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
73’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Даниеле Де Росси
76’ Джанлуиджи Буффон показує найвищу техніку воротарської майстерності
84’ Після проходження флангом Даниеле Де Росси віддав точну передачу на протилежний фланг
93’ Джанлуиджи Буффон легко перехоплює м'яч