16.10.2024 02:28
Cashbet Arena
1’ Команда Cashbet 1364 розпочала з центру поля
6’ У грубому підкаті Ромелу Лукаку зносить суперника з ніг!
8’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Александр Головин
11’ Кристиан Эриксен подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
16’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Деле Алли
26’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
28’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Тим ван Реммерсваал
30’ Суддя призначає пенальті. Раимофф пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
38’ Мда... Даниэль Шваб... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
48’ Джанлуиджи Доннарумма на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
56’ І з м'ячем Доминик Собослай після ідеального підкату
62’ Ханнес Вольф проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
64’ Після тонкої передачі м'яч отримує Леннерт Нильсен
71’ Відмінну передачу віддав Леннерт Нильсен, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1492
73’ Що ж робить гравець команди Cashbet 1364, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
77’ Антони Рамальетс легко перехоплює прострільну передачу
80’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Дэннис Ячин
81’ Суддя призначає пенальті. Кристиан Эриксен пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
82’ Рахим Стерлинг фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
83’ Після легкого удару гравцем Лукман Аруна по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
84’ Педро Уго Аморим проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
85’ І знову Ханнес Вольф віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!