16.10.2024 02:27
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
11’ Гравець віддає наскрізний пас і Лукман Аруна у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
11’ Який незграбний пас віддав Раимофф і м'ячем заволодів суперник!
13’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Дэннис Ячин
15’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Тим ван Реммерсваал легко вганяє м'яч у сітку воріт!
18’ Антони Рамальетс легко перехоплює м'яч
20’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Мануэль Нолито
22’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Александр Тымчик правильно віддати пас на партнера!
29’ М'яч за межами поля, вкидає Родри
35’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Педро Уго Аморим
36’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Гравець видалений не зміг залишити поле без допомоги медиків
42’ Нуну Гомеш на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
46’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Виталий Буяльский
54’ Тим ван Реммерсваал порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
54’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Родри забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
58’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Тим ван Реммерсваал забиває ГОЛ!
62’ Нуну Гомеш фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
72’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
77’ Максим Малышев красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Бавария Мюнхен 1633
77’ Яка передача і Карлос Клерк пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
83’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Максим Малышев правильно віддати пас на партнера!
87’ Небезпечний штрафний удар і Мануэль Нолито легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
89’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді