16.10.2024 02:20
Бавария Мюнхен Arena
1’ Футболісти команди Бавария Мюнхен 1633 розіграли м'яч із центру поля
7’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Курт Зума...
14’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Тим ван Реммерсваал віддав пас в нікуди!
16’ Після тонкої передачі м'яч отримує Дэннис Ячин
25’ Антони Рамальетс головою відбиває м'яч
27’ Гравець віддає наскрізний пас і Деукалайон Ксенакис у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
31’ Ну треба ж! Бубакар Камара віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
33’ Максим Коваль непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
41’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Лукман Аруна забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
42’ Максим Коваль непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
50’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
54’ Дэннис Ячин прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
63’ Тим ван Реммерсваал не зміг віддати пас! Явний брак техніки
70’ Александр Тымчик точно зіграв головою на партнера по команді!
73’ Гравець віддає наскрізний пас і Нуну Гомеш у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
78’ Деукалайон Ксенакис практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
86’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Александр Тымчик
86’ Після жахливої помилки захисника Деукалайон Ксенакис без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!