16.10.2024 02:14
Сборная Уругвая Arena
1’ Команда Сборная Уругвая 1294 розпочала з центру поля
3’ Родриго Бентанкур відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Сборная Уругвая 1294
7’ Фернандо Муслера важко ловить м'яч
12’ І з м'ячем Раимофф після ідеального підкату
15’ Вправно перехоплює м'яч Сандро Рамирес
22’ Деукалайон Ксенакис фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
25’ Після прострільного удару по воротах Мартин Касерес рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
32’ Диего Форлан на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
42’ Федерико Вальверде вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
45’ Гравець команди Сборная Уругвая 1294 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Себастьян Коатес отримує попередження
51’ Федерико Вальверде спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
53’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Матиас Весино не зміг потрапити по воротах!
59’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Луис Суарес віддав пас в нікуди!
61’ Зірвавши контратаку суперника, Диего Форлан перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
67’ Родриго Бентанкур точно зіграв головою на партнера по команді!
69’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Бруно Араухо
71’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
75’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
83’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Луис Суарес...
93’ Родриго Бентанкур вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!