16.10.2024 01:58
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
3’ Дониер Абдуманнопов порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
10’ Леннерт Нильсен зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
12’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
19’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Раимофф віддав пас в нікуди!
28’ Шахзодбек Убайдуллаев порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
30’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Деукалайон Ксенакис
33’ Хесус Вальехо подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
37’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Карлос Клерк
42’ Деукалайон Ксенакис від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
49’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Деукалайон Ксенакис легко вганяє м'яч у сітку воріт!
51’ Тим ван Реммерсваал у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
54’ Знаменитий гравець Тим ван Реммерсваал вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
55’ Лукман Аруна віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1492! Видно злагодженість у діях!
65’ Антони Рамальетс на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
72’ М'яч за межами поля, вкидає Хесус Вальехо
73’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
78’ Знову м'яч забирає Сандро Рамирес
80’ Сандро Рамирес відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1492
85’ Після легкого удару гравцем Деукалайон Ксенакис по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
88’ Ну треба ж! Сандро Рамирес віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
88’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Вагиз Галиулин забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!