16.10.2024 01:50
Сборная Италия Arena
1’ Команда Сборная Италия 1402 розпочала з центру поля
5’ У грубому підкаті Чиро Иммобиле зносить суперника з ніг!
8’ І знову Джорджо Кьеллини віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
15’ Джорджо Кьеллини порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
15’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Илья Цымбаларь забиває приголомшливий м'яч у ворота!
19’ Чиро Иммобиле вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
20’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Стейси Брюстер забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
23’ Ну треба ж! Филипе Феррейра віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
28’ Стейси Брюстер на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
30’ Массимо Амброзини вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
33’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч
39’ Небезпечний штрафний удар і Илья Цымбаларь легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
42’ Боротьба за м'яч у повітрі і Илья Цымбаларь буквально лягає на спину опонента!
48’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Стефан ель Шарави
55’ Яка передача і Джанлука Дзамбротта пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
57’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Массимо Амброзини
59’ Педро Уго Аморим практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
66’ Илья Цымбаларь подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
68’ Після образи суперника Даниеле Де Росси нахабно штовхає його!
70’ Жахливий та неточний пас віддав Филипе Феррейра своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
79’ Шикарний аут та м'яч вкине Стефан ель Шарави
84’ Джанлуиджи Буффон легко перехоплює м'яч
88’ Джанлука Дзамбротта зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
89’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Сандро Рамирес