16.10.2024 01:42
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
5’ Неймар точно зіграв головою на партнера по команді!
13’ Антони Рамальетс грамотно грає на виході
20’ Даниэл Алвес у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
30’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Роналдо
34’ Відмінну передачу віддав Лукман Аруна, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1492
35’ Гравець віддає наскрізний пас і Сергей Родионов у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
37’ Тим ван Реммерсваал порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
43’ Роналдо прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
48’ Антони Рамальетс важко ловить м'яч
55’ Антони Рамальетс витягає дуже складний удар
57’ Після легкого удару гравцем Даниэль Шваб по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
58’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
59’ Раимофф зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
60’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Халид Булахруз забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
64’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Оскар
70’ Сергей Родионов віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
72’ Гравець Леннерт Нильсен набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
73’ Тим ван Реммерсваал проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
74’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Сергей Родионов отримав сильну травму
75’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Пеле
78’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Оскар
82’ Відмінну передачу віддав Раимофф, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1492
82’ Фелипе Луис відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Сборная Бразилия 1279
84’ Лукман Аруна порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
93’ Команда Сборная Бразилия 1279 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!