16.10.2024 01:35
Сборная Италия Arena
1’ Футболісти команди Сборная Италия 1402 розіграли м'яч із центру поля
4’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Сергей Родионов
13’ Массимо Амброзини не зміг віддати пас! Явний брак техніки
22’ Суддя призначає пенальті. Джорджо Кьеллини пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
22’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Массимо Амброзини
30’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Дженнаро Гаттузо
33’ Після жахливої помилки захисника Даниеле Де Росси без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
34’ Вправно перехоплює м'яч Тим ван Реммерсваал
35’ Гравець команди Сборная Италия 1402 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Антонио Ди Натале отримує попередження
39’ Зірвавши контратаку суперника, Антонио Ди Натале перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
43’ Дженнаро Гаттузо від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
53’ І знову Дженнаро Гаттузо віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
60’ Чиро Иммобиле від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
68’ Боротьба за м'яч у повітрі і Лукман Аруна буквально лягає на спину опонента!
69’ Массимо Амброзини зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
78’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Чиро Иммобиле
80’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Раимофф...
86’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Раимофф чітко вкинув м'яч у гру