16.10.2024 01:32
Urbetevere Arena
1’ Футболісти команди Urbetevere 1800 розіграли м'яч із центру поля
7’ Пров Зямкин втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
9’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
11’ Евген Середницький зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
18’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Франческо Тотти
22’ Фридолина Рольфё спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
29’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Халид Булахруз забиває ГОЛ!
31’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Карлос Клерк
36’ Мда... Гонсалу Рамуш... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
40’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Евген Середницький легко вганяє м'яч у сітку воріт!
45’ Альберто Пелаготти головою відбиває м'яч
45’ Деукалайон Ксенакис проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
53’ Боротьба за м'яч у повітрі і Дималдо буквально лягає на спину опонента!
63’ Зірвавши контратаку суперника, Халид Булахруз перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
69’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Пров Зямкин забиває приголомшливий м'яч у ворота!
71’ Деукалайон Ксенакис точно зіграв головою на партнера по команді!
74’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Мохамед Симакан легко вганяє м'яч у сітку воріт!
79’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
87’ Тим ван Реммерсваал спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!